Június 28,  Vasárnap
header-pic

Határokon Átívelő Szellemi Táplálék
Adomány

NEHAZUGGY


Ezen nem segít a hideg vizes borogatás

Ez a felület kizárólag önkéntes olvasói támogatásokból működik. Nem politikusok, háttérhatalmak és gazdasági érdekcsoportok tulajdona, kizárólag az olvasóké.

Kiszámítható működésünket körülbelül havi 3,000,000 forint biztosítja. Ebben a hónapban összegyűlt 1,034,125 forint, még hiányzik 1,965,875 forint.
A Szalonnát ITT támogathatod, a Szalonnázó extra cikkeire ITT tudsz előfizetni.

Köszönjük, hogy fontos számodra a munkánk.

Ma még melegebb van, mint tegnap, úgyhogy még kevésbé van kedvem komolyan venni a szűnni nem akaró debilitást (például, hogy a Fidesz Havasi Bertalan hangján keresztül követeli a Tisza-kormánytól, hogy a Fidesz választási ígéreteit tartsa be!?), de bulvárjelleggel nézzük meg, hogyan futkározik a péniszerdőben láncait ledobva minden idők talán legostobább parlamenti képviselője, Némethbalázsvagyok, akinek nem az a legnagyobb bűne, hogy nem olvasta a Micimackót.

Az alábbi kórdokumentumból az is kiderül, hogy tényleg szétesett a politikai harcosok klubja és a pártpropaganda közötti olajozott együttműködés. Nem következik belőle semmi, az pláne nem, hogy a kormányváltásból lesz-e valódi rendszerváltás attól, hogy Magyar Péter elégedett az első 50 nap kormányzati teljesítményével (gondolom, majd a választók fogják eldönteni), de az ettől függetlenül vicces, hogy már azt se tudja eldönteni az Orbán-párt és vidéke, hogy valójában mi ellen uszulnak és hergelik saját magukat.

Magyar Nemzet: A normalitás jegyében vonultak utcára a patrióták. A hazafias influenszerek a kártékony, felforgató és provokatív genderpropaganda tobzódássa (sic!) ellen hirdettek felvonulást. Több ezer részvevővel indult el szombat délután a patrióták menete az Andrássy úton – számolt be Bohár Dániel, a riporter. Szálljunk szembe együtt békésen, törvényesen a migrációs paktum végrehajtásával és a tavalyi alaptörvényi-jogszabályi tiltás ellenére önkényesen megint megengedett, utcáinkra ömlő, kártékony, felforgató és provokatív genderpropaganda tobzódásával! – hirdettek gyülekezőt hazafias szervezetek szombat délután fél ötre a Kodály köröndre. A hazaszeretet és a normalitás jegyében jobboldali, nemzeti érzelmű influenszerek által szervezett tiltakozó menet a Kossuth térre vonult.

Németh „csacsi öreg medve” Balázs: Az új, “független” MTI hazudik. Azt írta a Magyar Távirati Iroda késő este, hogy a tegnap délutáni patrióta tüntetés egy pride-ellenes megmozdulás volt. Tévedés, pontosabban tudatos ferdítés az új, “független” (értsd: tiszás) MTI szerkesztőitől! Tegyük tisztába: a rendezvényt nem a pride, hanem MAGYAR PÉTER ÁMOKFUTÁSA ELLEN hirdették meg patrióta fiatalok.

Tehát Németh Balázs, a magyar Országgyűlés fideszes tagja, aki patrióta és normális, tegnap ott vonult az Andrássy úton, villáminterjút is készített az egyik főszervezővel (akit név szerint említ a pártlap cikke is), büszkén ki is pakolta a Facebook-oldalára, a pártújság is beszámolt róla (via Bohár riporter), hogy normálisék a provokatív genderpropaganda ellen vonultak utcára, majd ez a szerencsétlen felkelt ma reggel, és lehazugozta az MTI-t, amiért ugyanazt írta meg, amit a Magyar Nemzet is megírt. És azt hiszi, hogy milyen menő, hogy a Pride-ot kisbetűvel írja. Jól van akkor. Nem hiszem, hogy ezen a hideg vizes borogatás segít. Innen lesz szép feltápászkodni a földbe állt Fidesznek.

A címlapképen az említett agysebész, aki azt se tudja, hol van és minek (Forrás: Facebook/Németh Balázs)

A Szalonna egy teljes mértékben civil, független véleményportál. Nem kérünk és nem fogadunk el támogatást senkitől, csak az olvasóinktól. Ha olvasni szeretnél, nem ugrik az arcodba egyetlen reklám sem. Ez csakis úgy lehetséges, ha te fizetsz a munkánkért. Kizárólag ezekből a támogatásokból működik a Szalonna, hónapról hónapra. Ha kiürül a becsületkassza, elfogy a Szalonna. Ne úgy fogd fel, mintha koldusnak adnál, hanem úgy, mintha az újságosnál fizetnél rendszeresen a kedvenc magazinodért.